اخبار مرتبط با تقدیر از باقری معتمد و بیداریان در ضیافت تکواندوی تهران
تاریخ انتشار: 1391/05/04

به گزارش خبرنگار مهر ، این مراسم از سوی هیات تکواندوی استان تهران و با حضور فرهمند و پیروانی، مدیر و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، حسن ذوالقدر دبیر فدراسیون تکواندو، اعضای تیم ملی، پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و داوران تکواندوی استان تهران و همچنین حبیبی، رئیس هیات شنای استان تهران و محمد بیداریان تنها شناگر اعزامی به المپیک برگزار شد.

در این مراسم که بعد از ضیافت افطار برگزار شد ابتدا جشمید سهرابی ضمن خیرمقدم به حاضرین به اهالی تکواندوی تهران برای کسب عنوان برترین هیات ورزشی استان برای هفتمین سال متوالی تبریک گفت و افزود: این افتخار با همت و کمک تک تک اعضای دلسوز و زحمتکش خانواده بزرگ، پرافتخار و بی ادعای تکواندوی پایتخت به دست آمده است که من از همه دوستان تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی همچنین به حضور تیم ملی تکواندو در بازی‌های المپیک 2012 لندن اشاره کرد و افزود: تیم ملی ایران با سه سهمیه راهی این آوردگاه بزرگ می‌شود و بدون شک آرزوی همه موفقیت هر سه نماینده شایسته کشورمان است. این اطمینان وجود دارد که تکواندو همچون ادوار گذشته از این آزمون نیز سربلند بیرون آمده و یکبار دیگر پرچمدار موفقیت در ورزش ایران شود.

سهرابی به موفقیت‌های چهار سال گذشته تکواندوی ایران در سطح بین المللی اشاره کرد و افزود: سیر صعودی تکواندو در چهار سال اخیر و مدال‌هایی که کسب شده گواه این مدعاست که کرمی، معتمد و حاجی‌پور توانایی کسب مدال در المپیک را دارند و همه ما امیدواریم که این اتفاق مهم برای تکواندوی ایران حادث شود.

رئیس هیات تکواندوی استان تهران در پایان ابراز امیدواری کرد که هادی ساعی در المپیک به عنوان عضو کمیته ورزشکاران ioc انتخاب شود، چراکه این انتخاب برای ورزش ایران حائز اهمیت است.

پس از پایان صحبت‌های سهرابی، فرهمند در خصوص المپیک و اهمیت حضور ورزشکاران کشورمان در این میدان بزرگ سخن گفت و در پایان قول داد به مدال آوران تهرانی در المپیک 150 میلیون، 125 میلیون و 100 میلیون ریال برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز جایزه اختصاص دهد.

سپس حسن ذوالقدر دبیر فدراسیون تکواندو طی سخنانی از تکواندو به عنوان شاگرد اول کلاس ورزش ایران نامبرد و ابراز امیدواری کرد تکواندو یکبار دیگر همانند المپیک‌های قبلی برای ورزش ایران افتخارآفرین باشد.

در پایان مراسم، ابتدا لوح تقدیر و هدیه 10 میلیون ریالی از سوی فرهمند به محمد بیداریان تنها شناگر اعزامی به المپیک که میهمان تکواندوکاران بود، اهدا شد. سپس با اهدای جوایزی از تک تک اعضای تیم ملی، پیشکسوتان و قهرمانان تکواندو تقدیر شد. همچنین هدیه 10 میلیون ریالی و لوح تقدیر محمد باقری معتمد نیز به وی اهدا شد.

فروشگاه لوازم فوتبالی و هواداری
منبع خبر: سایت خبری دیدو
جستجوهای مرتبط با تقدیر از باقری معتمد و بیداریان در ضیافت تکواندوی تهران
نظر کاربران درباره تقدیر از باقری معتمد و بیداریان در ضیافت تکواندوی تهران
امتیاز شما به این خبر : 
فروشگاه لوازم فوتبالی و هواداری