سایپا

درباره سایپا

 

 

 

 

 

 

افتخارات تیم فوتبال سایپا

1373   قهرمان جام حذفی
1373   قهرمان لیگ آزادگان
1374  قهرمان لیگ آزادگان
1386  قهرمان لیگ برتر

سایپا یک مقام چهارمی باشگاههی آسیا را در سال 74 داراست که لیاقت بیشتر از این را در آن مسابقات داشت.

 
 

تاریخچه

باشگاه سایپا، در سال ۱۳۷۰ با حضور در مسابقات فوتبال دسته یک کشور، فعالیت خود در را به عنوان یک باشگاه حرفه ای آغاز نمود .

در مهرماه سال ۱۳۷۸ باشگاه سایپا ، رسما به موسسه فرهنگی ورزشی سایپا تغییر نام داد.

نیمه دوم سال ۱۳۸۱ با توجه به ایجاد تغییرات خاص استراتژیک در شرکت ، نقطه عطفی در تاریخ موسسه محسوب می گردد. در این برهه و با حمایت مدیریت عامل گروه خودرو سازی سایپا، مقرر گردید کلیه فعالیتهای فرهنگی ، ورزشی و تبلیغاتی گروه خودروسازی سایپا -مشتمل بر ۸۵ شرکت خودروساز ، قطعه ساز و شرکتهای خدماتی پشتیبانی- جهت دستیابی به نتایج بهتر در قالب شرکت انسجام یابد تا شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص ، جوان و با انگیزه بتواند در راستای توسعه این مهم گامهای اساسی لازم را بردارد.

در همین زمان و با توجه به تغییرات ایجاد شده در سطح کشور و پررنگ شدن نقش ورزش و فرهنگ در عرصه های مختلف اجتماعی از جمله تبلیغات ، شرکت بر آن شد تا با انجام یک برنامه ریزی بلند مدت مدون ، نقش چشمگیرتری در عرصه های ورزشی و فرهنگی ایفا نماید تا از این طریق ضمن ایجاد بنیان مستحکم ، رکن سازی ، تربیت و پرورش بنیادی استعدادها و ایجاد دگرگونی در درازمدت، از فراهم شدن بستری جهت کسب افتخارات مقطعی و زودگذر از طریق هزینه سازی های کلان ، کساد و بی رونق جلوگیری به عمل آورد.

جدیدترین اخبار مرتبط با تیم سایپا

بازیکنان سایپانتایج سایپابرترین بازیکنان طرفداران
فوتبال فانتزی